WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Silvigra 100 mg Jel Hızlı Sipariş

Silvigra Oral Jel

Silvigra Jel Nedir?

Silvigra jel bay ereksiyon, bayan cinsel istek artırıcı tamamen orijinal ve meyve aramalı içerikli UNİSEX kullanımlı bir üründür.

Silvigra İçeriği ve Kullanımı,

Silvigra 100 mg jel 1 kutuda toplam 10 adet farklı meyve aromalı tatlardan üretilmiştir. Kullanımı direk ağız yolu ile ya da meyve suyuna karıştırılarak yapılabilir.

Silvigra oral jel 100 mg cinsel destek sağlayıcı oral jel. Unisex yani hem baylar için ereksiyon sağlayıcı özelliğe sahip hem de bayan azdırıcı özelliğe sahip bitkisel içerikli oral jel.

Silvigra Oral Jel Kullanımı: Silvigra 100 mg oral jel meyve sularının içerisine katılarak kokteyl şeklinde kullanılır.

Silvigra oral jel 10 adet jel paketinden oluşur. Kullanıldıktan yarım saat sonra etkisini gösterir ve 3 saat boyunca güçlü bir ereksiyon sağlar.

Cinsel isteksizlik çeken bay ve bayanlar üzerinde oldukça etkili bir oral jel olan silvigra kullanım kolaylığı sebebi ile çok tercih ve tavsiye edilen bir cinsel sağlık ürünüdür. Cinsel fonksiyon bozukluğu olan veya cinsel enerji ve isteğini daha fazla arttırmak isteyen erişkin erkek ve kadın kullanıcıların vaz geçemediği mükemmel bir cinsel istek artırıcı oral jel dir. Cinsel uyarıcı silvigra 100 mg oral jel sitemizde satılmaktadır. Farma Mondial Silvigra Oral jelly üretici firmasıdır.

28 Ağu 2021 23:35

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.