WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Operasyonu

Penis operasyonu ameliyat ile gerçekleşmektedir. Yapılan bu ameliyatlar ile penis boyunda 4-5 cm’lik bir uzama gerçekleşir. Bu ameliyat esnasında penisin gömülü olduğu yağ dokusundan dışarı doğru bir uzama gerçekleştirilir.

Penis operasyonları sonrası bazı kişilerde bazı etkilerin görüldüğü tespit edilmiştir. Bu etkiler ereksiyon olmada zorluk çekme, orgazm olamama ve penis eğrilikleri gibi sonuçlardır. Bu gibi ameliyatlarda alanında uzman kişilere kendinizi emanet etmeniz gerekir. Çünkü cinsel hayatınızın sonlanması söz konusu bile olabilir. Ameliyat dışında penis büyütücü farklı yöntemlerde bulunmaktadır. Özellikle penis büyütücü hap ve krem kullanımı oldukça fazladır.

Penis operasyonu sonrası penise darbe alınmaması gerekir. Alınacak darbeler sonucunda peniste kalıcı eğrilikler gerçekleşebilir. Ameliyat olduktan sonra normal yaşantınıza 3 gün sonra başlayabilirsiniz.

Penis boyu çok küçük olan kişilere ise ameliyat esnasında özel dolgu maddeleri ile büyütme sağlanmaktadır. Tamamen zararsız olan bu yöntem ile penis boyunda ciddi uzama gerçekleşir. Penis boyu cinsel yaşamı etkileyen ciddi bir sorundur. Özellikle küçük penis boyuna sahip olan erkekler partnerlerini tatmin edemediğinden kendilerine olan güvenini yetirmektedir. Birde normal penis boyundan daha büyük uzunluğa sahip olanlar ise partnerlerini ilişki öncesi tekrar düşündürmektedir. Kadın acı çekmekten korktuğu için ilişkiye pek fazla yanaşmamaktadır.

Cinsel ilişkide kadının tatmin olması için penisin boyundan daha çok iriliği ön plandadır. Hatta çok büyük penise sahip olan kişiler zevk yerine acı çekmektedir. Buda ilişkinin yara almasına sebebiyet verdiğinden çoğu birliktelikler son bulabilmektedir.

28 Ağu 2021 14:56

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.