WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Büyüklüğü Vajina Sorunu

Dile getirmiş olduğumuz başlıktan da anlayacağınız gibi kadın ve erkek, anahtar ve kilit uyumu hakkında bilgilendirmede bulunacağız. Lakin penis büyütmek düşüncesinin yanı sıra kadınlar açısından düşünüldüğünde endişe yaratan bir kâbustur, büyük penis ve nedenleri konusunda yazmadan önce sizlere bu ikilemin sonuçlarından bahsetmek isteriz.

Kadınların en büyük korkularından biri de ilk gece ve ilk cinsel birleşmedir. Bu durumdan endişe duyan kadınlar, şehvet düşünmek bir yana dursun. Duyacakları acıdan ötürü ürkektirler. İşte bu ve benzeri gecelerde erkeklerin bilinçsizce gelişen seks arzuları sonucunda kadınlar acı çeker ve isteksizleşirler. Bu da gelecekte daha fazla sorun oluşacağı anlamına gelmektedir. Çünkü cinsel birleşmenin en temel kuralı karşılıklı istem ve haz duyurma eylemi olmasıdır. Pekâlâ, konumuzun başlığından çıkarılacak tavsiye ve öneriler ne olacak? Buyurun birlikte göz atalım…

Vajina kanalının çapı düşünüldüğünde; eşinizin canını yakacak kalınlıkta bir penisiniz varsa ona karşı daha hassas ve narin davranmalısınız. Elbette bunu sağlayıp sağlamamak sizlerin tercihine kalan bir durumdur. Tavsiyemiz ön sevişme adı verilen süreçte kadınları uyarmanın doruklarına dek çıkın. Bunu yaptığınızda hissedeceksiniz ki vajina kanalı daha rahat esneyecek ve cinsel birleşme daha kusursuz sağlanacaktır. Bunun aksi istikamette yol almayı düşleyen beylere tavsiyemiz; “Lütfen eşinize köle gibi davranmayın” olacaktır. Lakin kadınların biz erkeklerin mutluluğu olduğu kadar bizimde onların mutluluğu olmamız gerekir. Karşılıklı saygı ve sevgi ile yaşanan her şey haz almanızı sağlayacaktır. Zorlama veya diretme ile elde edeceğiniz hiçbir şey de sizin dilediğiniz gibi gerçekleşmemekle birlikte sizi duygularınızı da köreltecektir.

Saygı ve sevgi dolu bir cinsel hayat dileriz…

28 Ağu 2021 14:46

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.