WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Boyunu Etkileyen Faktörler

Var olan erkeklik neslinin varlık sebeplerinden olan doğurtanlık organları penisleri ve bu organın sağlığı konusunda endişeleri bir hayli fazladır. Haklı endişelerden biri olan bu duruma sebebiyet veren ölçütlerden biri de Penis Boyuna etki eden faktörler başlığıdır. Bu başlığımızı okuyan ziyaretçilerimizde birkaçının aklına gelmiştir bu sebepler… Şimdi birlikte göz atalım bu sebeplere;

* Çocukluk döneminde giyilen dar iç çamaşırları

* Vücut ölçülerinden fazlalık olarak alınan her 15kg

* Cinsel ilişkiden yoksun bir yaşam gibi sebeplerden ötürü penis boyu kısa kalabilmektedir.

Bu maddeler içinde çoğunuzun dikkatini alınan her 15kg’ın penis boyu ile ne alakası olduğudur. Konuya hemen açıklık getirelim. Şöyle ki; yapılan araştırmalarda görüldüğü üzere alınan her 15kg’lık fazlalığın cinsel birleşmedeki yakınlaşmayı engelleyen2 cmlik bir duvar olduğudur. Bu kilo problemi yalnızca erkeklerde değil, kadınlarda da bu şekilde bir sonuca sebep olmaktadır. Cinsel yaşamdan haz almak istiyorsanız, standart vücut ölçülerinize sadık kalmalısınız. Aksi takdirde duyulmasında mutluluk veren hazlardan uzak kalacak ve belki de eşinizi mutlu edemeyeceksinizdir.

Yine nedenlerden biri olan giyilen iç çamaşırların darlığı da hem penis büyüklüğü, hem de penis şekli gibi sorunlara sebep olmaktadır. En kısa zamanda dar iç çamaşırlarınızdan kurtulmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde sizlerde penis büyütücü hap ve diğer ürünleri kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Sanırım bunu istemezsiniz! O halde bu tavsiyelerimize kulak vermelisiniz. Penis boyunun mutluluğa eşit olduğunu belirtebiliriz. Lakin her zaman ve her koşulda değil… Sağlığınıza gereken önem ve özeni gösterin. Cinsel sorunlar yaşıyorsanız, v-pills penis büyütücü kullanmalı yada çekingenlik yapmadan en kısa zamanda uzman bir jinekologa muayene olmalısınız.

28 Ağu 2021 14:46

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.