WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Boyu ve Prezervatif Kullanımı

Gençler arasındaki cinsel yaşamın en büyük sorunlarından biri ile karşınızdayız. Haz duyduğunuz dakikaların sonunda geç kalınan önlemlerden ötürü olmasını istemeyeceğiniz gebelikler ile karşı karşıya kalmaktasınızdır. Her şeyin olması ve bitmesi için boşalma süresi kadar hızlı ve kısa bir süreç yeterli olmaktadır. Kimileri buna kazara oldu gibi saçma bahaneler bulsa da bu durum istenilerek yaşanan bir eylemdir. Aksini belirtmeniz çok yersiz olacaktır. Pekâlâ, penis büyütücü krem ve bu konunun ne gibi bir ilişkisi olabilir? Hemen cevap verelim; prezervatifler sandığınız kadar sağlam değillerdir. Kalın ve kondom boyundan büyük bir penis ile cinsel birleşme esnasında yırtılan bir kondom yüzünden eşinizi istem dışı bir şekilde hamile bırakabilirsiniz. Ardından doğacak sorunların neler olabileceğini hepimiz az çok biliyoruzdur.

* Aldırılmak zorunda kalınan bir can,

* Evlenme çağında olmayan gençlerin evlenmek zorunda kalması,

* Zorunlu evliliklerin ardından doğan şiddetli geçimsizlikler ve daha pek çok olumsuz sonuç ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sorunların her birinin ruhsal sağlığınıza olumsuz etkisi de ayrı bir tartışma konusudur.

Genellikle eşler arasında yaşanan ön sevişme sonrasında ıslak haldeki penise takılan kondomlar yırtılarak bu türlü sonuçlara sebep olmaktadır. Ayrıca kondomun uç bölgesinde gevşek bırakılması gereken yerin çekilerek gerginleştirilmesi de ayrı bir bilgisizlik ürünüdür. Alınan hazlar bütününün yanı sıra cinsel yaşam büyük sorumluluklara gebe bir süreçtir. Bu sürece gereken önemi ve hassasiyeti göstermezseniz, başınıza gelebileceklerden hiç hoşnut olmayacaksınız. Büyük penise sahip okurlarımızın cinsel yaşantılarında kondom tercihlerinin mümkün mertebe penis boyuna uygun olan modellerden yana kullanmasını tavsiye ederiz.

Endişelerden uzak ve mutluluklarla noktalanan cinsel bir yaşam dileriz. Kendinize ve eşinize iyi davranın…

28 Ağu 2021 14:46

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.