WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Boyu Uzatma

İnsanlık tarihinin başından beri erkelerin eril organı güç ve iktidar sembolü olarak görülmüş, bu bakış açısı özellikle erkeklerin bu konuda fazlasıyla hassas olmasına sebebiyet vermiştir. 

Aslına bakılırsa erkeklerde sıkça rastlanan yetersizlik hissiyatı çoğu zaman yersizdir. Erkeklerde penis boyu doğumda ortalama 2 - 2.5 cm iken, ergenlik öncesi dönemde 5 - 6 cm e ulaşır. Ergenlikte 8 - 10 cm e ulaşan penis ereksiyon durumunda (sertleşme) ortalama 15-16 cm kadar olabilir. Karşı cinse yaşatılan orgazm hissiyatı ve spermlerin vajinanın arka kısmına ulaşması açısından elbetteki penis boyu önemlidir. Fakat zevk vermek için gerekli olan tek şey penis boyu değildir. Unutulmamalıdır ki küçük penis demek standart değerlerden 3-4 santim daha kısa olan penis demektir.

Bu konuda problem yaşayan erkeklerin penisinin boyutunu uzatabilmesi için uygulanan yöntemler mevcuttur. Fakat sanıldığı kadar fazla değildir. Cerrahi müdahale mümkündür ancak bu işlemler neticesinde penisin yeni görünümü ilgili müdahale maruz kalmış kişi üzerinde etki bırakabilmektedir.

Daha zahmetsiz bir şekilde penis boyunu uzatmak ve kalınlaştırmak isteyen kişiler için önerilebilecek ilaç ve ekipman niteliğinde bir çok ürün mevcuttur. Fakat bu ürünleri kullanırken en önemli olan husus sunulan çözümün tıpla ne denli bağdaştığı, alınan olumlu sonuç ile beraber olumsuz bir takım yan etkilerin meydana gelmemesi ve özellikle cinsel organda kalıcı zarar neden olabilecek olmayışıdır.

Bu nedenle benzeri ürünler tercih ederken emin olunmalı, gerekli onaylar ve mümkünse iyi bir araştırma yapılarak ilgili doğrultuda karar alınmalıdır.

28 Ağu 2021 14:53

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.