WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kayganlaştırıcıda alternatif Ürünler

Kayganlaştırıcı son yıllarda kullanımı artan ve kadınlara ilişkiden verilen acı hissini azaltan ürünlerdir. Kayganlaştırıcılar birçok kadının ilişkiye girerken yaşadığı acı hissini azaltmakta ve bazı durumlarda zevk verici ürün olarak bile kullanılabilmektedir. Tabi kayganlaştırıcıların genellikle kimyasal ürünler olduğunu bilmeyenler çok azdır. Bazı insanlarda istenmeyen alerjik reaksiyonlara ve ya kullanıldığı bölgede tahrişe neden olabilmektedir.

Peki, kayganlaştırıcı alternatifleri var mı?

Var ise kayganlaştırıcı alternatifleri nelerdir? Birçok kadın için çekici gelen ve daha ziyade kullanımı kadınların işine yarayan fakat bir çoğu kimyasal olan kayganlaştırıcıların yerine kullanabileceğiniz doğal ürünlerde mevcut. Bunların başında zeytinyağı gelmektedir. Herhangi bir zararı olmayacak ve bitkisel olması nedeniyle tahriş alerji yapmayacak bir üründür. Bunun yanında medikal ürün olarak satılan bazı kayganlaştırıcılar var.

Bunlar genellikle su bazlı olup yan etkileri bulunmamaktadır. Fiyatı da çok yüksek olmayan bu ürünlerden su bazlı olanı yıkanınca da rahatlıkla temizlenebilmektedir. Bazı kayganlaştırıcıların yan etkileri olabileceğini ve tahrişe neden olabileceği ihtimalini göz önüne alırsak bu ürünlerin kullanımı da seçenekler arasında ye almaktadır.

27 Ağu 2021 16:45

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.