WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kadınların Büyük Penis İsteği

Genel olarak bilinen gerçeklerin yanı sıra bir de halk arasında dolaşan efsaneler vardır! Bunlardan biri de; “kadınların büyük penis istekleridir!” Kadınlar büyük penis istemezler! Onlar tatmin edilmek ve kusursuz bir seks arzularlar. Haklıdırlar da! Lakin partnerlerinizin mutluluğu siz beylerin cinsel doygunluğunuza eşit olacaktır. Onlara yaşadığınız şeyin gerçek ve mükemmel olduğunu hissettirin. Bu onların doğası gereğince ödüllendirilmesi gereken bir sunum olarak algılanacaktır.

İşte bu durumun asıl gerçeği budur. Yok yere Penis Büyütücü ürünler kullanmanın kimseye faydası olmadığını bildirelim. Penis Büyütücü hap veya krem gibi ürünlerle penisinizi büyütmek, sizi duyarlı bir erkek yapmaz. Sadece sizin egonuzu tatmin eden bir sonuç elde edersiniz, o kadar! Kadınların ilgi ve alakalarını sekse çekmek isterseniz sabırlı bir ön sevişme yaşatmalısınız… Onların isteklerini karşılamadan kendi istekleriniz için baskı yapmayın. İnanın bu ters etki yaratacaktır.

Evet, bazı kadınlar büyük penis ve acı çekmeyi arzularlar… Ancak bu kişiler psikolojik olarak sadist duygulardan zevk almaktadır. Seksten değil! Bu sebepledir ki böylesi özel bir partneriniz yoksa karşı cinse penis boyunuz ile değil, onun isteklerine karşılık verecek şekilde davranışlarla onu fethetmelisiniz. Cinsel yaşamda mutluluk konusunda pek çok satır yazdık. Bu konumuzu ziyaret edenler için bir kez de burada yazalım. Araştırmalar gösteriyor ki; “Cinsel yaşamlarında mutlu ve huzurlu olan kişiler, gündelik yaşamda da bunun pozitifliğini sürdürmektedir.” Kısacası yaşamın tadını çıkarmak için sevişmelisiniz. Dürtülerinizi tatminleriniz ile noktalamak için değil…

Sağlıklı bir Cinsel Yaşam dileriz…

28 Ağu 2021 14:49

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.