WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kadınlarda Neden Cinsel İsteksizlik Olur?

Cinsel isteksizlik hem erkeklerde hem bayanlarda görülebilen bir cinsel sağlık sorunudur. Bayanlarda erkeklere nazaran çok daha sık görünen bir durumdur. Kadınlarda bu cinsel sorunun sık görülmesi akılda kadınlarda neden cinsel isteksizlik olur? Sorunu uyandırmaktadır.

Kadınlar günlük hayattaki iş, ev ve çocuk arasında koşuşturmaktan yorgun düşmeleri, yaşanılan stres ve sıkıntı, erkeğin kadına olan cinsel yaklaşımı, partneri ile olan önceki cinsel birlikteliklerinde zevk alamaması gibi birçok sebepten dolayı cinsel isteksizlik sorunu yaşayabilmektedir. Her iki cinste aynı sorun ile karşılaşabilmektedir. Fakat bayanların bu sorunu en sık yaşayan taraf olması sebebiyle sadece kadınlarda neden cinsel isteksizlik olur? Diye durum sorgulaması yapılmaktadır.

Kadın ya da erkeğin cinsel isteksizlik yaşaması ilişkilerde ya da evliliklerde cinsel birlikteliklerden soğumalara, boşanmalara hatta aldatmalara kadar varabilmektedir. Bu nedenle bu cinsel isteksizliğin giderilmesi ya da tedavi edilmesi gerekmektedir. Bu tedaviyi ilaç üretim firmalarının geliştirdiği bitkisel içeriğe sahip olan istek arttırıcı

28 Ağu 2021 03:10

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.