WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

İktidarsızlık Genel

Erkeğin cinsel birleşme için yeterli sertleşmeyi sağlayamamasına iktidarsızlık tıp dilinde erektil disfonksiyon denir. İktidarsızlık genel olarak yorgunluk, stres, endişe ya da aşırı alkol kullanıldığında zaman zaman karşılaşılan bir durumdur. Çok sorun edilecek bir durum olmayan iktidarsızlık, eğer takıntı haline getirilirse bu sorunun üzerine bir de başarısızlık korkusu eklenecek ve psikolojik olarak fazla etkilenildiği için geçici bir durumken sabit bir problem haline dönüşebilecektir. Bu nedenle iktidarsızlık büyük bir sorun haline getirilmemeli ve en kısa zamanda çözüm arayışına girilmelidir.

Günümüzde iktidarsızlık genel olarak erkeklerin çoğunda görülen bir sorun haline gelmiştir. Fakat bir erkeğin iktidarsız olduğu kanısına tek ilişkide ereksiyon olamamasından varılmamalıdır. Erkeğin ereksiyon olamaması günlük yaşanılan stres, sıkıntıdan ya da o anki isteksizlikten kaynaklı olabilir. Bu nedenle belli bir süre takip edilmeli ve birkaç defa üst üste yaşanırsa, çözüm için doktora başvurulmalıdır ya da cinsel sağlık ürünleri kullanılmalıdır.

ereksiyon olamamasından varılmamalıdır. Erkeğin ereksiyon olamaması günlük yaşanılan stres, sıkıntıdan ya da o anki isteksizlikten kaynaklı olabilir. Bu nedenle belli bir süre takip edilmeli ve birkaç defa üst üste yaşanırsa, çözüm için doktora başvurulmalıdır ya da cinsel sağlık ürünleri kullanılmalıdır.

28 Ağu 2021 03:16

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.