WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

İdeal Penis Boyu

Bir erkekte olması gereken penis boyu doğumundan ergenliğine kadar farklı boyutlarda olmaktadır. Ergenliğe giren bir erkekteki olması gereken ideal penis boyu ereksiyon halinde 15-16 cm’dir. Sertleşme durumunda penis boyu 10 cm den küçük ise bu durum cinsel birliktelik esnasında sorunların yaşanmasına sebebiyet verebilmektedir.

Erkeklerin en büyük sıkıntılarından biri penis boyu ve penis eğriliği gelmektedir. Sonrasında ereksiyon olamama ve erken boşalma gibi sorunlar geliyor. Bu sorunların önüne geçmek için bir takım cerrahi operasyonlar ve ilaç tedavisi uygulanmaktadır. Yalnız bu tedavilerden çekinen birçok erkeğin olması doğal yolla masaj ve egzersizler ile büyümenin gerçeklemesini de ortaya çıkarmıştır. Bu tedavi metotlarının hemen hepsi sonuç verebilmektedir.

Masaj ve egzersizler ile yapılan tedaviler zahmet verici ve zor olduğu gibi zaman alan bir uygulamadır. Penis büyütücü için en çok kullanılan yöntem ilaç tedavisi ve jel ile yapılan uygulamalardır. Piyasada birçok ilaç ve kremin satışı ile erkekler bu sıkıntıların üstesinden gelmeye çalışarak istedikleri penis uzunluğuna sahip olmaya çalışmaktadır.

Cerrahi operasyonlar ile tedavi olan birçok kişi olumlu sonuçlar aldığı gibi bir takım yan etkiler ile de karşı karşıya kalmıştır. Bu etkiler erken boşalma sorununun ortaya çıkması ve ereksiyon olamama gibi sonuçları doğurmuştur.

Penis boyunuzdan şikayetçi oluyorsanız bu tedavi yöntemlerinden hangisini uygun buluyorsanız ona göre hareket etmelisiniz. Cinsel ilişki esnasında partnerinizin performansınızdan şikayetçi değil ise bu gibi penis büyütme tedavilerine başvurmanıza gerek kalmamıştır.

28 Ağu 2021 14:55

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.