WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirme Spreyi

Erken boşalma sorunu çoğu erkeğin keyfini kaçıran ve ilişkide uzun süreli problemlere neden olan bir tedavi edilmesi gerekli bir olgudur. Erken boşalma çoğu kez fiziksel değil psikolojik nedenlerle su yüzüne çıkan bir problemdir. Çeşitli egzersiz ve psikoterapi ile önüne geçilebilmesi mümkündür. 

Tabiki daha uzun süreli haz ve erken gelmenin önüne geçebilmeği sağlan bir çok ürün var. Bu ürünlerin başında spreyler yer almaktadır. Peki spreyler ne şekilde işlev gösterirler? Geciktirme spreyi içerdiği vitamin mineral ve benzeri değerler nedeni ile penisin uzun süre dik ve sert kalmasını sağlar. Bu uzun süreli sertlik sebebi ile cinsel performansınızda hissedilir bir artış elde  edersiniz. Bazı kullanıcılar geciktirici spreyi vb. ürünleri hissizlik yarattığını ifade ederler. Ancak elde ettikleri performansın tartışılmaz olduğunu söylemektedirler. Bu hissiyat genellikle ilk kullanım sonrası ifade edilir ve Geciktirme Spreyin ilk kez kullanımından kaynaklı bir hissiyattır. 

Ayrıca belirtmekte fayda vardır ki vücut için yararlı olan içeriği sayesinde sizin ve partnerinizin cildi için artı sağlar.

28 Ağu 2021 14:45

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.