WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Tavsiye

Geciktirici ürünlerin kullanımı ilişki süresini uzatmakta ve aynı zamanda erkeğin orgazm süresini de uzatmaktadır. Erken boşalma sorunu yaşayan birçok insan geciktirici ürünlerin kullanımını gerçekleştirmektedir. Geciktirici ürünlerin kullanımını sadece erken boşalma sorunu olanlar değil diğer kişilerde gerçekleştirebilmektedir. Sağlıklı, kaliteli, şehvetli ve mutlu bir cinselliğin yaşanması günümüz şartlarında çok kolay olmamaktadır. Özellikle bireylerin kendi çaba ve performansları ile mükemmel bir ilişkiyi yaşama gayreti imkansız olarak görülmektedir.

Cinsel ilişkinizin süresini uzatmak istiyorsanız eğer sizlerde mutlaka geciktirici ürünleri kullanmalısınız. Dünya genelinde geciktiriciler içinde en çok kullanımı tercih edilen ürün çeşitleri tablet ve spreyler olmaktadır. Eğer hap kullanımı gerçekleştiremiyor iseniz sprey kullanımı ile ilişkinizi sorunsuz yaşayabilmeniz mümkün olacaktır.

Geciktirici sprey ürünleri içinde etkili olanlar ise procomil, porcodile, viga 60000, delay 48000, stag 9000, eros ve cabs spray olmaktadır. Geciktirici sprey kullanımından maksimum sonuç almanız için ilişkiden en az 20 dakika önce kullanmaya çalışınız. Geciktirici sprey kullanımını gerçekleştirirken penise çok yakın mesafeden kullanmamaya dikkat ediniz. 3 – 5 kez sıkılması önerilmektedir.

Erken boşalma sorununun önlenmesi için kişi yaşadığı sorunun ne olduğunu bilmeli ve bu doğrultuda da hareket etmelidir. Eğer cinsel korku, cinsel heyecan ve cinsel tecrübesizlik gibi durumlar var ise kişi bunları kendi çabaları ile de zamanla atlatabilmektedir.

28 Ağu 2021 23:43

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.