WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Nerden Alınır

Cinsel hayat bütün erkekler için önemli ve vazgeçilmez unsurlardan birisidir. Cinsel hayatın düzgün gitmesi sizin çevrenize pozitif  bakmanıza neden olacaktır. Yaşanan sorunlar ise çevreye de yansıyacak ve mutsuz bir hayat önünüze serilecektir. Cinsel hayatı düzgün olan birisi rahat ve mutlu olur. Ancak sorun yaşanırsa hayattan herhangi bir zevk alınmaz ve sıradanlaşır. Cinsel bir problem yaşıyorsanız ve bunun nedeni de erken boşalmaksa hiç korkmanıza gerek yoktur. Bu sorunun üstesinden rahat bir şekilde gelebilirsiniz. Geciktirici sprey sayesinde rahatlıkla sorunun çözebilmeniz mümkündür. Bu spreyler penisin uç bölgesini uyuşturarak boşalmayı geciktirmektedirler. Böylelikle rahat bir ilişki sizi bekleyecektir.

Geciktirici Spreyin Yan Etkileri

Korkulacak bir yan etkisi yoktur. Gönül rahatlığıyla bu spreyleri kullanabilirsiniz. Ancak dozuna uygun bir şekilde püskürtmeniz gerekiyor. Çünkü fazla sıkılması alerjik reaksiyonlara neden olabilir ve penisinizde yaralar oluşabilir. Ayrıca yanmalara da neden olabilir. Bu yüzden önerilen aralıklarla püskürtünüz. 

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Cinsel ilişkiye girmeden önce yaklaşık olarak 25-30 dakika önce bu spreyi penisin uç bölgesine sıkınız. Sıktıktan sonra el ile iyice bu uç bölgeye sıvıyı yediriniz. Böylece uç kısım 30 dakika içerisinde uyuşacaktır. Bu bölgeye sıkılmasında amaç ise erkekler bu bölgenin erken zevklenmesiyle boşalmaktadırlar. Zevk bu bölgeden alınır. Bu bölgenin uyuşması boşalmayı geciktirecek ve sizin uzun süre ilişkiye girmenize neden olacaktır. Spreyi sıktıktan ve yedirdikten sonra ilişki için 30 dakika beklemek zorundasınız. İlaç etkisini gösterdikten sonra ilişkiye girebilirsiniz. Boşalma süreniz yaklaşık olarak 30-60 dakika arasında seyredecektir. Bu vakitte partnerinizin ve sizin yeteri düzeyde tatmin olması için uygun bir süreçtir. Eğer sizlerde erken boşalma problemi yaşıyorsanız bu ilaçlardan faydalanabilirsiniz. Ancak piyasada satılan ucuz spreyleri kullanmayınız. İşe yaramadığı gibi ciddi hastalıklara yol açabilir.

28 Ağu 2021 14:36

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.