WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Ne Şekilde Kullanılmalı

Geciktirici sprey ve jel niteliğindeki ürünlerin kullanımı erkeklik organının baş bölgesine uygulanması şeklindedir. Sayısı hiçte azımsanmayacak oranda olan ürün kullanıcıları geçiktirici spreylerden istedikleri oranda verim elde edemediğinden yakınmaktadır. Bu şikayetlerin ana sebebi yanlış kullanım ve maalesef menşei net olmayan sahte ürünlerdir. 

Peki kullanım sırasında sıkça yapılan hatalar nelerdir?

 

Erken boşalma yaşayan çoğu kişi malesef bu tarz ürünleri gerekli bilgiyi edinmeden kullanma yaoluna gitmekte normalde uygulanması gereken alanın dışındaki bölgelere uygulamaktadır. Somutlaştırmak gerekirse penisin baş kısmına sıkılacak bir sprey ya da jeli penis köküne ya da testislere uygulamaktadırlar. Tabiki bu alanlara uygulanan bir sprey ya da jel boşalmada gecikmeye sebebiyet vermez. Alınan zevki sağlayan hassas sinirlerin %90'ı penisin baş kısmındadır. Kullanılan ürün sahte olmadığı taktirde doğru olarak belirtmiş olduğumuz bu baş bölgesine uygulandığında kesinlikle etkili olur. 

Geciktirici spreylerin kullanım miktarı kişiye göre değişiklik göstermektedir. Eğer bir erkek yüksek seviyede erken boşalma sorunu ile karşı karşıya ise iki parfüm sıkımı şeklinde geciktirici sprey kullanmalıdır. Burada önemli olan husus penisin baş kısmına bir kere üstten ve bir kere alttan uygulama yapmak gerektiğidir. Yaşanan sorunun seviyesi orta ve düşük derecedeyse bir parfüm sıkımlığı kullanım yeterli olacaktır. 

Bu ürünlerin kullanım şekilleri ortak olsada etki süreleri için aynı şeyleri söylemek doğru olmayacaktır. İlişkiye bnaşlamadan ne kadar önce uygulama yapmanız gerektiğine dair ihtiyacınız olan bilgiye ürünlerin prospektüslerinden ulaşabilirsiniz.

28 Ağu 2021 14:44

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.