WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Markaları

Erkeklerin erken boşalmalarını önlemek için üretilen ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde erken boşalma sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır. Bu sayede erkekler ilişkilerine güvenle gireceklerdir. Erken boşalma her erkeğin başına gelebilecek bir problemdir. Bu problemin üstesinden kolayca gelinebilir. Eğer sizlerde erken boşalma sorunu çekiyorsanız bu problemi bu spreyler sayesinde çözebilirsiniz. Geciktirici sprey, erken boşalma tedavisinde kullanılan ürünlerdendir.

Geciktiricinin Spreyin Faydaları

-Cinsel ilişki süresince maximum güç vererek ilişkinin uzamasına yardımcı olur. Ayrıca ilişki esnasında partnerinizin ve sizin yüksek derecede zevk almasını sağlar.

-Herhangi bir sorun oluşturmamakla birlikte maximum derecede zevk vermektedir.

-Erken boşalma problemini ortadan kaldırarak boşalma süresini kişiden kişiye 30 ile 60 dakikaya kadar uzatabilir. Bu ideal bir süredir. Bu süre zarfında hem siz hem de partneriniz yeteri düzeyde tatmin olabilirsiniz.

-Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin daha geç boşalmasına yaramaktadır. Geciktiriciler erkeklerin bu sorununu çözmektedir. Ayrıca geciktiriciler uyuşturarak zevk almanızı kesmemektedir. Geciktiricilerin kullanımı oldukça basit boşalmayı geciktirmekte ve zevk aldırmaktadır.  Zevk almaya devam edeceksiniz sadece  boşalmayı geciktireceksiniz.

Yan Etkileri ve Zararları

-Fazla kullanım sonrasında sağlık sorunlarına yol açabilir. Özellikle hapların yan etkisi bulunabilir. Kullanmadan önce prospektüsüne bakmanızda fayda vardır.

-Geciktiriciyi  ağız ve göz temasından uzak tutmanız gerekiyor. Aksi halde canınızı yakabilir. Geciktiriciler göz ve ağız temasından uzak tutulduktan sonra ve kullanım şekline uygun kullanıldıktan sonra herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

-Sahte ürünler piyasada yarı fiyatına bulunabiliyor. Bu ürünler işe yaramadığı gibi zararlıdır.  Bunun için daima kaliteli ve orijinal ürünleri tercih ediniz.

-Fazla sıkılması deride tahrişlere yol açacaktır. Bunun için fazla püskürtülmemesi gerekiyor. Ayrıca püskürtürken uzaktan püskürtünüz

28 Ağu 2021 14:35

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.