WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geç Boşalmak Nasıl Yapılır

Aşırı mastürbasyon sonucu penisin çok hassaslaşmış olması ve edinilen kolay boşalma alışkanlığı, testis torbasının çok dolu oluşu, uzun süreden beri cinsel ilişkide bulunmayış olabilir. Erkeğin kendine hâkim olamaması, aşırı heyecan ve utangaçlık, acemilik korkusu, cinsel organlarında bir hastalığın olması, prostat iltihabı, orgazmı kontrol eden sinir yolları rahatsızlıkları, cinsel ilişkiden önce uzun sevişmede bulunma, aşırı yorgunluk ayrıca bir sebeptir. Yaşlanma ve bunalım içinde olma, kadından hastalık kapma ve onu hamile bırakma korkusu gibi başlıca sebepler erkeklerde erken boşalma nedenleri arasında yer alır.

Bütün bu nedenler erkeğin belki de ruhsal anlamda sahip olduğu en önemli şeye zarar vermektedir. Sonuçta cinsellik insanların varoşlularının bir sebebidir ve onsuz bir yaşam biçim düşünmek gerçekten yersiz olur. Bu bakımdan bu durumdaki erkeklerin aklına gelecek ilk soru geç boşalmak için ne yapmalı olacaktır. Bunu sağlamak için çeşitli metotlar, ilaçlar, egzersizler geliştirilmiştir. Önemli olan kişinin bunlardan kendisine uygun olanı seçebilmesidir.

Geç boşalmak için ne yapmalı diyen bir erkeğe uzmanların tavsiyesi aceleci olmamayı öğrenmeleri gerektiğidir. Gel git hareketlerinde penisin yavaşça ve kuvvetli bir şekilde yerleştirilmesi ve oldukça çabuk, hatta hızla geri çekilmesi, kadında uyarılma duygularını etkileyecek, erkeğe ise gel-git safhasını istediği kadar uzatma imkânı verecektir.

Geç boşalmak için ne yapmalı şeklinde yapılan araştırmaların neticesinde erkek uyarımlar sonucu artık geleceğini hissederse, hemen penisini birkaç santim dışarı çekmeli, hareketsiz kalmalı, karnından başlayarak derin nefes almalı ve karnındaki adaleleri kasmalıdır. Ancak göbekli erkekler karın adaleleri zayıf olduğu için bu yöntemi pek uygulayamazlar.

Geç boşalmak için ne yapmalı şeklindeki soruya verilen cevaplardan birinde ise erkek boşalacağını hissedince işaret ve orta parmağını yan yana tutarak makat ile yumurtalıklar arasındaki bölgeye üç dört saniye bastırır ve bir yandan da derin bir şekilde nefes alır. Özellikle sorunlarını eşleri ile paylaşamayan erkeklerin rahatlıkla uygulayabileceği bir yöntem olarak dikkat çekmektedir. Zira bu yöntemde erkek penisini dölyolundan çekmesine gerek duymaz.

28 Ağu 2021 23:05

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.