WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geç Boşalma Teknikleri

Erken boşalmanın önlenmesi için binlerce teknik düşünebilirsiniz. Fakat her düşünce erken boşalmayı önlememektedir. Erken boşalma sorunu genellikle bir sağlık sorunu olmayan kişilerde psikolojik olarak görülen bir durumdur. Bu sorunun önlenmesi için kişi cinselliğe odaklanmalıdır. Erken boşalma da en önemli etken kişinin sadece bir an önce boşalmaya odaklı bir ilişki yaşamasıdır. Durum böyle olunca partneriniz tatmin olmamakta ve sizlerde erken boşalmaktan dolayı şikayetçi olmaktasınız.

Geç boşalma teknikleri olarak sizlere önereceğimiz en önemli yöntem, cinselliği sadece cinsel organınız ile yaşamamanızdır. Cinsellik beyin, el, göz ve hisler ile yaşanması gereken bir yaşamdır aslında. Kendinize güven duymalısınız. Ön sevişmeyi çok fazla uzun tutmamalısınız. İlişkinizde karşılıklı bir zevk alımının olması için çaba göstermelisiniz. Eğer bu belirtilenleri gerçekleştirmekte başarılı olamıyorsanız eğer geciktirici ürünlerin kullanımını denemelisiniz.

Geciktirici ürünler ile cinsel ilişkilerinizde boşalma daha geç süre sonra meydana gelecektir. Yaklaşık 10 dakikalık bir süre kazanacak ve bu süre zarfında partnerinizin de isteklerini karşılamanız kolaylaşacaktır. Geciktirici ürünlerin dışında mastürbasyon yöntemi ile de geç boşalmanın gerçekleşmesi mümkündür. Kişi mastürbasyon yöntemi ile cinsel dürtülerini kontrol altına almayı öğrenebilir ve böylelikle cinsel ilişkide geç boşalmanın sağlanması gerçekleşir.

Ülkemiz de erkekler genellikle en kolay ve garantili yöntemi seçerek bu sorunun üstesinden gelmektedir. Geciktirici ürünlerin kullanımı ile cinsel ilişkileriniz hiçbir sorun yaşamadan gerçekleştirmektedirler. Sağlıklı bir cinsellik için cinsel sağlığınıza gereken önemi gösteriniz.

28 Ağu 2021 13:33

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.