WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmayı Engelleme

Erkeklerin sıklıkla karşılaştığı cinsel sorunlardan erken boşalma, uygulanabilecek bazı yöntemler yardımı ile en aza indirgenebileceği gibi ortadan da kaldırılabilir.

Erken boşalmayı engellemek için uygulanacak bazı yöntemler şunlardır;

Erkek birey cinsel ilişki esnasında çift prezervatif veya kalın prezervatif kullanarak penisini uyarılma hassasiyetini azaltabilir. Bu sayede erken boşalmayı engellemiş olur.

Cinsel ilişki sırasında erkek cinsel organı penisin kadın vajinasına oldukça yavaş girmesine gayret edilerek, hareketlerin yavaş olmasına özen gösterilir. Bu sayede erkeğin ilişkinin ilk dakikalarında yaşayacağı heyecan ve panik ortadan kaldırılmış olur.

Erken boşalmayı engelleme adına Alman bilim adamları tarafından geliştirilmiş uzun sevişme prezervatifi kullanılabilir. Bu prezervatif içinde lokal uyuşturucu madde olan anestezik benzocaine bulunur. Bu uyuşturucu madde prezervatifin iç kısmında kalıp vajina ile temas etmediğinden kadınların endişe yaşamasını gerektirecek herhangi bir durum yoktur.
Erken boşalmayı engelleme ile alakalı olarak erkeğin rahat edemediği veya sevmediği bir pozisyonda cinsel ilişki yaşaması etkili olabilir.

Erken boşalmayı engelleme adına çeşitli uzmanlar vücutta bulunan elektriğin dışarı atılmasının faydalı olabileceğini belirmektedir. Bu da çıplak ayak cinsel ilişkiye girip, ayaklar vasıtası ile deşarj olmaktan geçmektedir.
Jerry Kennard erken boşalmayı engelleme ile ilgili olarak cinsel ilişki esnasında gürültü çıkarmanın etkili olabileceğine dikkat çekmiştir. Gürültü sayesinde kişinin dikkati dağıtılabilir.

Erken boşalmanın önlenmesini anlık olarak da gerçekleştirmek istiyorsanız eğer geciktirici ürünlerin kullanımını gerçekleştiriniz. Geciktiriciler anlık ilişkilerinizi sorunsuz yaşamanızı sağlayacak ve partnerinizin tatmin olmasını gerçekleştirecektir.

28 Ağu 2021 23:16

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.