WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmaya Pratik Çözüm

Erken boşalma yaşayan erkeklerin bu sıkıntılarından kurtulabilmeleri için uygulayabilecekleri birçok pratik çözüm geliştirilmiştir. Bu noktada bilinmesi gereken erken boşalmaya pratik çözüm olarak kullanılacak metot sadece erken boşalmayı o an için geciktirmeyi sağlar. Kalıcı bir tedavi yöntemi değildir.

Erken boşalmaya pratik çözüm olarak uygulanabilecek ilk yöntem testisler ile alakalıdır. Boşalma anı yaklaştığında testisler kendiliğinden yukarı doğru çekilir. Bu çekilmenin engellenmesi orgazm refleksini hızlıca geri döndürür. Bunun için yukarı doğru çekilmekte olan testisler baş ve işaret parmağı yardımı ile boğumlayarak aşağı doğru çekilir.

Bir diğer erken boşalmaya pratik çözüm penetrasyon sırasında boşalma anı yaklaştıkça dilin uç kısmı üst damağa hızlıca bastırılarak basınç uygulanır. Bu işlem dil biraz kasılarak yapılırsa daha faydalı olur.

Ayrıca bazı değişik cinsel pozisyonlar uygulamak da erken boşalmaya pratik çözüm olabilmektedir. Bu pozisyonlar kişinin kendi denemesi ile bulunabilir. Çünkü her erkeğin pozisyondan aldığı haz farklı olacaktır.

Ayrıca kesin sonuç veren yöntemlerden biri ve erkeklerin genel olarak tercihi olan uygulama ise geciktirici ilaçlardır. Geciktirici ilaçların kullanımında sonuç almamanız mümkün değildir. Kullanımını gerçekleştireceğiniz geciktirici ürün ile orgazm sürenizi uzatacak ve bu süre zarfında da partnerinizi cinsel şehvetin uç noktalarına çıkaracaksınız.

Geciktirici ilaç olarak en çok kullanılan ürünler geciktirici hap, geciktirici krem ve geciktirici sprey olmaktadır. Özellikle geciktirici hap kullanımında kişinin alkol ve asitli içecekler tüketmemesi önerilmektedir.

28 Ağu 2021 23:22

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.