WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmanın Tedavisi

Çiftlerin birbirlerine olan sevgi ve duygularını ifade etmelerinin bir yolu cinsellik olmaktadır. Cinselliğin yaşanması ile bireyler birbirlerine olan isteklerini ve arzularını sergileyerek mutlu olmaya çalışmaktadır. Fakat bu mutluluğa bazen engel olan durumlar ortaya çıkmaktadır. Özellikle bu engellerden biri de erkeğin yaşamış olduğu erken boşalmadır.

Erken boşalma sorunu aslında oldukça basit sebeplerden dolayı da ortaya çıkabilmektedir. Bu sebepler cinsel tecrübesizlik, cinsel korkuların edinilmesi, partnerinin cezbedici olması, cinsel heyecanın yüksek olması ve ön sevişme süresinin fazla uzun tutulması gibi durumlar erken boşalmanın sebepleri arasında bulunmaktadır. Tüm bu faktörlerin etkisi altında kalmadan ilişkinizi uzun süreli gerçekleştirmek istiyorsanız eğer geciktirici hap, geciktirici sprey, geciktirici krem ve geciktirici jel ürünlerinden kendinize uygun olanı kullanmalısınız.

Erken boşalma sorununun önlenmesi için bazı mastürbasyon yöntemlerinin denenmesi de etkili sonuçlar vermektedir. Eğer bu gibi eylemler ile uğraşmak istemiyorsanız en iyi yöntem belirttiğimiz gibi geciktirici ürünlerin kullanımı olacaktır.

Geciktirici ürünler içinde özellikle tablet kullanımını gerçekleştirecek olanlar mümkün olduğunca cinsel ilişkiden 1 saat önce ürün kullanımını gerçekleştirmelidir. Kullanımı esnasında alkol ve asitli içeceklerin kullanımı gerçekleştirilmemelidir. Çünkü bu gibi içecekler ürünün etkisini azaltmakta istenilen verimin alınmasında başarısız sonuçların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

28 Ağu 2021 23:30

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.