WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmak

Erkeklerin cinsel hayatında korkulu bir rüya haline dönüşen erken boşalmak artık sorun olmaktan çıkmaktadır. Geciktirici ürünlerin kullanımı ile erken boşalmak diye bir tabire hayatınızda yer vermeyeceksiniz.

Erkeğin erken boşalmasını engellemek için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Genelde kişiler önce bunları kendileri denemekte başarılı olamayınca hayal kırıklığına uğramakta, panik olmaktadırlar bu sorunun çözümü bir uzmandan destek almaktır. Hatta bu hayal kırıklıkları giderek bir sertleşme sorunu halini almaktadır. Erken boşalan kişi, partnerine yeterli olamamanın sıkıntısı ile seksten uzaklaşmakta ve sertleşmede sorun yaşayabilmektedir.

Belirtilen sorunlar ile karşılaşmamak istiyorsanız eğer kesinlikle geciktirici ürünlerin kullanımını gerçekleştirmeniz önerilmektedir. Mükemmel bir cinselliğin yaşanması artık cinsel sağlık ürünlerinin kullanımı ile mümkün olmaktadır. Partnerinizin cinsel arzularını karşılamayı, ilişkinin uzun süreli gerçekleşmesini istemeyi gibi eylemler geciktirici ürünler ile mümkün kılabilirsiniz.

Erken boşalmak pek çok farklı sebebe bağlı olarak yaşanabilmektedir. Kişilerin cinsel tecrübesizliği, cinsel heyecanlarının aşırı olması, ön sevişmenin uzun tutulması, cinsel korkular, cinsel şehvetin fazla olması gibi durumlar erken boşalmayı gerçekleştirmektedir. Bu durumlara mazur kalan kişilerin yapması gereken tek şey geciktirici ürünleri kullanmasıdır.

Cinsel ilişkide aslında erken boşalma kişiye ve ilişkiye göre de değişiklik göstermektedir. Normal bir ilişkide belirlenen süre 7 – 13 dakika arasındadır. Eğer bu süreden çok erken bir zamanda ilişkiniz son bulunuyor ise erken boşalma sorunu yaşıyorsunuz demektir.

28 Ağu 2021 23:31

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.