WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalıyorum Neden

Herhalde erkekler arasında bir araştırma yapılsa, yaşadıkları en büyük cinsel sorunlar listesinde ilk sırada erken boşalma gelecektir. Zira erkeklerin cinsel yaşantılarının belirli bir döneminde başlarına gelen erken boşalma sorunu her zaman olabilecek bir problemdir. Erken boşalıyorum neden diyen herkesin bu konu hakkında oldukça fazla araştırma yaptığını tahmin etmek zor değildir. Fakat öncelikle durumun gerçekten erken boşalma mı değil mi olduğunu tespit etmek gerekir. Erken boşalma için cinsel ilişki başladıktan 30 saniye ile 2 dakika arasındaki sürede boşalma yaşanması ve bunun her deneyimde aynı şekilde oluşması gerekir.  

İşte o zaman erkek erken boşalıyorum neden diye araştırma yapmalıdır. Problemin sebebini bulduktan sonra gerekli tedavi yöntemleri ile bu sorunu aşmak çok kolay olacaktır.

Erken boşalıyorum neden sorusu için verilen yanıtlardan en önemli olanlarından biri de cinsel uyumsuzluktur. Sonuçta cinsel ilişki tamamı ile bir uyum hareketidir. Zamanla eşler kendi kendilerine bu uyum sorununu aşabilirler. Eşlerin birbirlerine karşı olan uyum sorunu aşılması zor olsa da uzman desteğiyle gerçekleşen uygun terapiler ile bu problem tamamen ortadan kalkmaktadır. Cinsel ilişkide uyum sorunu genelde kız çocuklarına cinselliğin kötü ve ayıp olduğu dikte ettirildiğinden kaynaklanmaktadır. Zira cinselliği keşfetmeleri ve bunu yaşamaları çoğu zaman hüsran olmakta ve bu konuda sıkıntılı geçmektedirler.

Erken boşalıyorum neden sorusunun cevabı erkeğin baskın gelme çabası da olabilmektedir. Bu oluşum erken boşalma sorununa yol açabilir ve belirli bir süre sonra aşırı uyarılma ile alışkanlık haline gelebilir. Her zaman sorunları partner ile konuşarak halledip üstesinden gelmeye çalışmak gerekir. Çünkü erken boşalmanın en iyi tedavi yöntemi rahatlamak ve zihni boşaltmaktan geçer. 

Erken boşalıyorum neden şeklinde arayış içinde olan erkekler tedavi konusunda oldukça dikkatli olmalıdırlar. Piyasada konu ile ilgili oldukça fazla etkisiz ve sahte ürün bulunmaktadır.

28 Ağu 2021 23:12

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.