WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalıyorum Ne Yapmam Lazım

Erkeğin kendi isteği ve kontrolü dışında bir boşalma yaşaması olayınaerken boşalma denir. Erkeklerin çoğunda ilk ilişkide erken boşalma eğilimi vardır. Erken boşalan erkekler çoğunlukla erken boşalma probleminin üstesinden gelebilirler. Ama bazıları, uzman yardımıyla bu problemini aşabilirler. Erkeklerin birçoğu zaman zaman erken boşalma problemi yaşamaktadır. Artık günümüzde erken boşalıyorum ne yapmam lazım diyen erkeklere daha sık rastlanmaktadır.

Erken boşalıyorum ne yapmam lazım şeklinde sorulara araştırmacılar erken boşalan erkeklerin deneyim sayıları arttıkça ve daha uygun ortamlarda cinsel birleşme tecrübeleri yaşandıkça özgüven artışıyla kendini kontrolü gelişir ve erken boşalma problemini aşması mümkün olabilir şeklinde açıklama yapmaktadırlar. Ayrıca erken boşalan erkekler tedavi olmazsa, kalıcı erken boşalma hem erkek hem de partnerin cinsel fonksiyonları üzerinde zararlı etkilere neden olabilir. Erken boşalan erkekler tedavi konusunda çok başarılı sonuçlar alındığını bilmelidirler. Bu sebeple eğer kişi kendisi çözemiyorsa bir uzmandan destek almakta gecikmemelidir.

Erken boşalıyorum ne yapmam lazım şeklindeki sorulara sahip bireyler genellikle terapiste yönlendirilmekte, spermi arttıran yiyecekler önermekte ve ya ilaç ile iyileştirme yöntemi kullanmaktadırlar. Erken boşalmanın tedavisi terapi ve ilaçlarla yapılabileceği gibi kişinin kendi kendini kontolü ve çabasıyla da mümkün olabilir. İleri durumdaki erken boşalma vakalarında hem terapi hem de ilaç kullanımıyla da tedavi sağlanabilir.

Erken boşalıyorum ne yapmam lazım sorusunun en kolay cevaplarından birisi de son dönemlerde piyasaya sürülen geciktirici etkili prezervatifleri kullanmak olarak göze çarpmaktadır. Prezervatif kullanan erkekler, uyarı hissinin azalmasından şikayet etse de bu durum erken boşalmada bir avantaja dönüşebilir.

Bir de erken boşalıyorum ne yapmam lazım diyen erkeklerde geciktirici sprey ve ya kremlerin sıklıkla kullanıldığı tespit edilmiş olup, çoğunda kısa süreli ama etkili sonuçlara rastlanmıştır.

28 Ağu 2021 22:58

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.