WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalıyorum İlaç

Günümüzde erkeklerin en büyük cinsel problemlerinden biri erken boşalma olmaktadır. Erken boşalma ilaç ile tedavi edilebilirken sebepleri araştırılmak suretiyle farklı tedavi yöntemleri de uygulanmaktadır. Ama en kesin sonuç çoğunlukla ilaç ile tedavilerde mümkün olmaktadır. Erken boşalmanın nedenlerine bakıldığında ağırlıklı olarak psikolojik ve daha sonrasında fiziksel sorunlar bu oluşuma neden olarak gösterilebilir. Günlük hayattaki stres sıkıntılar ve daha birçok sebep insan psikolojisini etkilediğinden dolayı bu gibi etkenler erken boşalma sorununu da ortaya çıkarabilmektedir.

Erkek bireyde erken boşalmanın olup olmadığının tespiti de çok önemlidir. Düzenli bir cinsel hayatı olmayan bireylerin erken boşalma sorunu yaşamaları çoğu zaman normal karşılanır. Fakat cinsel yaşam düzene girdikten sonra hem alışma süreci hem daha rahat olmak, psikolojik olarak herhangi bir baskı veya sıkıntı içinde olmamakla birlikte erken boşalma çoğu zaman giderilir.

Erken boşalıyorum diyen bir erkek ilaç destekli olarak bu sorunundan kurtulabilir. Fakat erken boşalmanın gerçekten de erken mi değil mi sorusuna doğru yanıt aranmalıdır. Cinsel birleşmede ne kadar süre sonra boşalmak erken boşalmadır ve ya değildir yanıtına doğru cevap verilmelidir.

Kişinin hem düzenli bir cinsel yaşamı olmasına rağmen kendisini partnerine karşı yetersiz hissediyorsa ve bu durum partneri tarafından da belirtiliyor ise gerçekten de erken boşalma sorunu vardır ve gerek ilaç gerekse başka yollarla tedaviye başlanılmalıdır.

Erken boşalıyorum diyen birisi için bilinen en iyi tedavi yöntemi ilaç ile yapılan erken boşalmayı önleyici tedavilerdir. Bu ilaçlar geciktiriciler olmakta ve orgazm sürenizi uzatarak mükemmel bir cinselliğin yaşanmasını gerçekleştirmektedir. Geciktiriciler olarak kullanabileceğiniz ilaçlar geciktirici hap, sprey, krem ve jel gibi çeşitliklere sahiptir.

Ülkemizde en çok kullanımı gerçekleştirilen geciktirici ürünler bolt, k.l.g, porcodile, procomil, viga 6000, stag 9000 ve eros krem olmaktadır.

28 Ağu 2021 23:27

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.