WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Ejder Power

Ejder power tamamen bitkilerden üretilmiştir. Cinsel aktivite öncesinde ejder power alındığında, cinsel gücü ve isteği doğal yoldan artıran bir bitkisel afrodizyaktır.

Bol su ile 1 tablet ejder power alınız. Kullanımdan yaklaşık 45 dakika sonra etkisini göstermektedir.%100 Bitkisel olduğundan herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Katkı maddesi ya da kimyasal içermemektedir.

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı 15.11.2010 tarih ve 01-00010-00005-2 sayılı izni alınmış ayrıca Çukurova Üniversitesinde tüm testlerden geçirilmiştir. Ülkemizde üretilmektedir ve uzak doğu menşeli ürünler gibi sağlık açısından riskler taşımaz. Uzun süreli ve kaliteli cinsel performans sağlar ve düzenli kullanımla birçok cinsel problemin giderilmesinde yardımcı olur. Cinsel performansı birkaç kat artırmak isteyenler ya da iktidarsızlık, erken boşalma gibi sorunlar yaşayanlar hem doğal ve güvenilir oluşuyla, hem de fiyatı ile çok ideal bir üründür.

Ejder Power İçindekiler: Çakşır, Çemen Tohumu, Zencefil

Ambalaj İçeriği: Her biri 550 mg. olmak üzere 2 tablet bulunur. Ejder Power Bitkisel Afrodizyak Herbal 550 mg 2 Tablet % 100 orjinal bir üründür. 

PAKETLEME VE GİZLİLİK İLKESİ;

Yapmış olduğunuz alışverişe ait gizlilik kuralları bizim için son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı sitemizden almış olduğunuz cinsel sağlık ürünlerin paketlemesi içeriği belli olmayacak şekilde yapılır. Kargo görevlisi dâhil olmak üzere 3. şahıslar paketin içeriğinde ne olduğunu bilmezler. Ürünümüzü kredi kartınızla satın aldığınızda hesap özetinde ürünümüzle ilgili herhangi bir bilgi yer almayacaktır.

28 Ağu 2021 23:35

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.