WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Delay Sprey Nasıl Kullanılır

Delay spreyin kullanımı oldukça kolaydır. Hap ya da jel tipi ürünlerden farklı olarak pratik bir biçimde erkeklik organının baş bölgesine uygulanır. Etkisinin çanuk kendini göstermesi ve uzun süreli performans sağlaması sebebi ile cinsel içerikli ürün kullanıcıları tarafından oldukça tercih edilen bir üründür. 

Sprey kullanımında yaygın olarak yapılan bir hata, lokasyonun doğru bölgeye yapılmamasıdır. Penisin baş kısmına uygulanması gereken bu ürünler malesef bilgisizlik sebebi ile penisin kök ve gövde kısmına uygulanmaktadır. Hal böyle olunca istenilen performansın elde edilmeside güç oluyor tabiki. Üstüne üstlük bir de menşei belli olmayan sahte ürünlerin piyasaya girmesiye iş daha da içinden çıkılmaz bir hale geliyor. Delay Sprey Nasıl Kullanılır gibi detaylı soruları müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.

Peki Delay Sprey Nasıl Kullanılır?

Penis süngersi dokulardan meydana gelen üç bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler ereksiyon esnasında kanla dolar. Bu da halk arasında sertleşme diye tabir edilen halin ortaya çıkmasının ta kendisidir. Sanıldığını aksine yoğun haz duygusunu sağlayan sinirlerin büyük bir bölümü(%90) penisin baş kısmındadır. İşte sprey tam olarak bu bölgeye uygulanmalıdır. Yaşanılan erken boşalma probleminin oranına göre bir yada ikim parfüm sıkımı şeklinde ilgili bölgeye lokasyou sağlanır. Eğer yaşanılan erken boşalma hali yüksek seviyede ise yapılması gereken penisin baş kısmına 12 ile 15 cm. mesafeden bir kere yukarıdan ve bir kere aşağıdan olmak üzere sıkılmalıdır. Eğer problemin oranı düşük ise aynı esaslara bağlı kalınarak bir sıkım yeterlidir. 

Not: Ürün ile ilgili detayları ürün prospektüsünden okuyunuz.

28 Ağu 2021 14:43

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.