WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsel Yaşamın Sırları

Sağlık sıhhat ve afiyet içinde bir mutluluğun temelinde yatan sırlardan birinin de Cinsel Yaşam ve Cinsel Yaşam süresince yaşanılan haz dolu anlar olduğu tespit edilmiştir. Elbette ki sizler de bu tespiti yapanlar kadar bu durumdaki gerçeklik payının bilincindesiniz. Özellikle Cinsel Sağlık Sorunu yaşayan okurlarımızın bu durumun anlamını daha iyi kavradığını biliyoruz. Bu ciddi durumu asla basite indirgemeyin. Kendi başınıza alacağınız kararlar ile sağlığınızı bilinçsizliğinize kurban etmeyin. Örneğin; Partnerini cinsel birleşmede tatmin edemediğine inanan birinin penis boyunu bahane ederek Penis Büyütücü ürünler kullanması, kesinlikle yanlıştır.

Bu durumun (kendi kendinize karar almanızın) Nedenleri ise;

Cinsel Yaşam ve Kuralları,

Toplumumuzda utanç kaynağı olarak algılanma duygusu ve baskı altında köreltilmek,

Cinsellik hakkında bilgisizlik,

Karşı cinse nasıl davranacağını bilememe gibi hataların ilişkileriniz üzerindeki yıpratıcı etkisinden sakının…

Cinsel konularda bilgi edinmeli ve birey olarak yaşayacağınız cinsel paylaşımlarda bilgisiz rolünü üstlenmekten kurtulun. Cinsel Yaşamın Sırları tam da bu noktada başlamaktadır. Bu bilgilere erişerek yaşamınızı düzenleyebilirsiniz Aksi takdirde örneğimizdeki kişi/ler gibi Penis Boyundan çok işlevselliğinin önemli olduğunu bilmeyerek veya kabullenemeyerek Penis Büyütücü yöntemleri tek, tek denemeye kalkışabilirsiniz. Elbette ki bu durum, büyük bir hatadan başka bir şey olmayacaktır.

Bildiklerinizden çekindiğiniz anlarda muhakkak ki bir jinekologa veya eczacınıza danışın. Gereken bilgilerin ışığında sağlığınıza yeniden kavuşun. Bu zor durumdan sizi kurtarmak için eğitim almış olan insanlara danışmanızda utanılacak veya çekinecek bir durum olmadığını belirtmemize gerek yoktur umarız ki…

Sağlıklı bir yaşam dileriz…

28 Ağu 2021 14:50

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.