WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsel İlişkide Nasıl Geç Boşalırım

Her şeyden öte kaliteli bir yaşam herkesin hakkıdır. Bu ister genç yaşta olsun ister ilerleyen yaşlarda olsun her çiftin sahip olması gereken bir durumdur. Kaliteli bir yaşamın en büyük özelliği ise uyumlu ve kaliteli cinsellikten geçer. Partneriyle arasında herhangi bir uyum sorunu olmayan çiftlerin düzenli cinsel yaşantıları ve kaliteli bir hayata sahip oldukları görülmüştür.  

Erken boşalma sorunu her erkeğin başına gelebilen ve belirli dönemlerde yaşanılıp çoğu zaman atlatılamayan bir rahatsızlıktır. Bu rahatsızlık hem kişini kendisinin hem de cinsel anlamda eşinin hayatını etkilediğinden her geçen gün çiftleri birbirine uzaklaştırır. Artık kadın sadece eşinin orgazm olmasına şahit olup kendisi bu duygudan mahrum kalır. Çünkü bir kadının orgazm olması için yaklaşık 10 veya 12 dakikaya ihtiyacı vardır. Erken boşalma sorunu ise erkeğin 30 saniye veya 2 dakika kadar kısa sürede boşalması durumunda bahsedilecek bir durumdur.

Böyle vakalarda cinsel eşin erkek üzerine fazla baskı yapmadan onun daha kötü bir psikolojiye sürüklenmesini engellemelidir. Ardından ister beraber şekilde isterse erkek tek başına uygun tedavi yöntemini uygulamaya başlamalıdır. Erken boşalıyorum ilaç tedavisi ile bu sorunu çözebilir miyim diyen erkeklerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Soruya yanıt olarak ise ilaç ile bu sorunun üstesinden gelinebilinir. Fakat bu noktada önemli olan ilaç tedavisinin uzman hekim tarafından önerilmesi ve uygun şekilde kullanılmasıdır.

Erken boşalıyorum diyerek ilaç tedavisine başlamak çoğu zaman olumlu sonuçlar vermektedir. Uzun süren ereksiyon durumu ve bunun gibi sorunlarda ilaç tedavisi yaygın olarak kullanılmaktadır. Bazı antidepresan ilaçların erken boşalmayı önlediği, geç boşalma şikâyetleri bulunan antidepresan ilaçların kullanıcıları tarafından doğrulanmıştır.

Bunların yanında erken boşalıyorum ilaç tedavisi arıyorum diyen erkeklerin sıklıkla başvurduğu bitkisel ilaçlar da konu üzerinde oldukça etkili çözümler sağlayabilmektedir.

28 Ağu 2021 23:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.