WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Boşalmayı Geciktiren İlaçlar

Erken boşalmayı geciktiren ilaçlar deyince alka ilk gelen ürünler spreyler, jeller, kremler ve hap niteliğindeki ürünler olur. Bu ürünler dünyanın bir çok yerinde erken boşalma konusunda şikayetci olan erkekler tarafından kullanılmaktadır. Şüphesiz faydaları olamsına karşın yanlış kullanım neticesinde bir istenilen performansın elde edilmesi çok kolay olmaz. Bu sebep gerekçesiyle kullanımalanıdaki detayları sizler ile paylaşmakta fayda gördük. Konuya giriş yapmadan önce üzerinde durulması gereken bir diğer unsur ise sahte ve menşei belli olmayan ürünlerdir. Bu ürünlerden de aynı şekilde verim almak imkansızdır. Bu durumla baş etmenin yegane yolu güvenilir kaynaklardan ürün temin etmektir.

Gelelim boşalmayı geciktiren ilaçlar nasıl kulanılır sorusuna; bilindiği üzere penis ana üç alterden meydana gelen bir organdır. Bu üç bölüm süngersi dokulardan meydana gelir. Ereksiyon halinde dokular kanla dolar ve bu dölgede belli bir süre kalarak peniste sertliğe sebeb olur. Aslına bakarsanız kullanım sırasındaki yanılgıda bu nedenden ötürü meydana çıkar. Sprey, krem ya da jel benzeri ürünleri kullanan kişiler ürünleri penisin tamamına ya da sadece alt bölümüne uygular. Bu nedenle hissizlik ya da durumda hiç bir değişiklik yaşamama gibi şikayetler baş gösterir. 

Problemin temelinde yatan unsur ilaçların uygulandığı bölgedir. Haz sağlayan sinirlerin %90' penisin baş bölgesindedir. O nedenle erken boşalmayı geciktiren ilaçlar tamamı ile penisin baş bölümüne uygulanmadır. Yanma gibi durumlarla karşılaşmak istenilmiyorsa sıvının penis ağzından içeri girmasine engel olunmalıdır.

Hap ve kapsül tipi erken boşalmayı geciktiren ilaçlar daha kolay kullanılır. Yeterli sıvı ile birlikte prospektüste belirtilen dozda kullanmak yeterlidir. Yan etki ve benzeri olumsuzlukla karşılaşmamak için vücudunuzun bu tarz ürünlere tepki verip vermeyeceğinden emin olun ve kullanım esaslarına bağlı kalın. 

28 Ağu 2021 14:41

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.