WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bitkisel Bayan Azdırıcı Damla

Cinsel isteksizlik birçok bayanın yaşadığı sorundur. İsteksizlik bayanlarda bedensel ya da psikolojik sorunlardan dolayı ortaya çıkmaktadır. Doktora cinsel isteksizlik ve zevk almama üzerine gelen başvurular üzerinden yapılan tetkiklerde, isteksizliğin sebebinin %99’ unun psikolojik %1’ ininde bedenen yaşanan sorunlardan kaynaklandığı belirlenmiştir. Uzmanlar cinsel isteksizlik sorunu yaşayan bayanların Bitkisel Bayan Azdırıcı Damla kullanmalarını önermektedir. Bitkisel olan azdırıcı ya da uyarıcı olarak geçen bu damlalar sayesinde cinsel isteksizlik sorunu ortadan kalkacaktır.

Bayan uyarıcı ürünler sadece damla formunda değildir. Bayan uyarıcılar hap, tablet, krem ve kahve gibi çeşitli formlarda satılmaktadır. Fakat sağlık açısından ve en iyi verimin alınabileceği ürün olarak Bitkisel Bayan Azdırıcı Damla önerilmektedir.

Bayan azdırıcılar, kadınların cinsel isteksizliğine doğal yollardan çözüm olarak kullanabileceği ürünlerdir.  Bitkisel Bayan Azdırıcı Damla doğal bir ürün olmakla birlikte, kullanımı kolay ve yan etkisi olmayan bir uyarıcıdır. Cinsel ilişkiye girmeden önce içeceğe (asitli olmayan içecekler) 5 ya da 7 damla damlatılır. İçeceğin içiminden 15 dakika sonra etkisini göstermeye başlar.

28 Ağu 2021 13:17

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.