WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bilimsel gerçekler ışığında penis uzatma nasıl sağlanır?

Erkek cinsel organı üç ana kısımdan meydana gelmektedir. Üst bölümde iki dairesel doku alt bölümde ise bir dairesl doku mevcuttur. 

Ereksiyon dediğimiz süreç tüm bu dokuların kan dolmasıyla gerçekleşmektedir. Üste bulunan iki dokun kanın tutulduğu esas bölümdür. Pompalanan kanın %90 lık bölümü bu kanallara dolmaktadır. 

İşte penis boyun oranı bu dokulara pompalanan kan ile orantılıdır. Sanılanın aksine doğru penis boyu erekte olmuş bir penisin boyudur. Ereksiyon anında bu dukular maksismum seviyeye ulaşmış olur.

Peki Corpora Cavernosa denilen penis dokusu nasıl genişler?

Penis uzatma tekniği olarak bilinen uygulamalar penis dokusuna kapasite üstü kan pompalamak ve dokuyu geliştirmek üzerine kuruludur. Spor branşlarında olduğu gibi penis hücre duvarlarında meydana gelen kırılmalar vücudun kendini yenilemesi ile daha da güçlenir ve büyür. Bu egzersizlerin temelinde kas gelişimi ile aynı prensip yatar.

Ancak üzerinde durulması gereken bir husus vardır ki bu penis uzatma teknikleri bilinçli bir şekilde uygulamaya konulmalıdır. Öncelikle gerçekten problem olup olmadığında kesinleşmeli egzersizlere bir uzmanın önermesi ile başlanılmalı ve tedavi süreci taki,p edilmedir. 

Kulaktan dolma yanlış bilgiler ve doğru olduğu zannedilen geleneksel yaklaşımlar hem fiziki problemlere sebep verebilir hem de hayal kırıklığı nedeni ile ağı travmalar yaşatabilir.

28 Ağu 2021 14:53

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.