WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bayan Uyarıcılara Etkisi Olan Bitkiler

Bayan uyarıcılar olarak bilinen pek çok bitki türü mevcuttur. Bu bayan uyarıcılar sınıfına giren bayan uyarıcı damlaların içeriğinde bulunan bitkiler hakkında sizlere bilgiler sunmaktayız...

BAYAN UYARICILAR

Saparna: Saparna bitkisi ilk kez Amerika’da afrodizyak etkilerinin olması sebebiyle kullanılmaya başlanmıştır.Saparna tür bakımından oldukça zengin bitkiler arasındadır.Çok çeşitli bitkiler olan saparna ülkemizde bazı türleri yetişmektedir.

Zencefil : Cinsel isteksizliği yok eden en güçlü afrodizyak içeren bitkilerden olduğu uzun süredi bilinir ve kullanılır.Zencefili isterseniz bal ile karıştırark kullanabilirsiniz isterseniz de yemeklerinize baharat olarak kullanıp ayrı bir tat katabilirsiniz.

Kişniş : Özellikle kadınlarda cinsel anlamda çok faydalı olan bitkidir.Kişniş bayanlarda cinsel bölgeye enerji verir.

Karanfil :Yine kadınlarda afrodizyak etkisi bulunan bitkilerdendir.Diğer bir faydası ise toksin atar.Uzun süre kullanıma uygundur.

Susam yağı : Susamdan elde edilen yağ masaj yapılarak kullanılır.Cinsel bölgeye sürüldüğün uyarıcı etkisi bulunur.

Meyan kökü : Tıpta önemli yeri bulunan bitkiler arasında yer alan meyan kökünü maden suyu ile karıştırılarak kullanılması durumunda kadınlarda afrodizyak etkisi yapar.

Reze : Yüzyıllardan beri pek çok hastalığın tedavisinde kullanılan rezenenin tohumunun cinsel uyarıcı özellikler gösteriği bilinir.

Çadıruşağı otu : Bu bitki pek çoğumuza yabancı gelebilir.Çünkü sadece Asya’da üretilmekte olan çadıruşağının kokusu kötü olmasına karşın bitkiden elde edilen karışım cinsel uyarıcıdır.

28 Ağu 2021 22:13

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.