WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Ahmet Maranki Erken Boşalma

Bir çeşit cinsel işlev bozukluğu olan erken boşalma birçok erkeğin kâbusu olan bir rahatsızlıktır. Göreceli olarak değişmekle beraber kişiden kişiye farklı derecelere sahiptir. Tedavisi ise mümkün olmakla birlikte en etkili yöntemler genellikle kişiye özel olan uygulamalardır.

Cinsel sorunlar arasında erkeklerin oldukça fazla şikâyet ettiği erken boşalma ile ilgili Ahmet Maranki’de oldukça etkili çözüm yolları önermiştir. Doğadaki bitkilerin insanların neredeyse her rahatsızlığına iyi geldiğini savunan Ahmet Maranki erkeklerin yaşadığı erken boşalma sorununa da bu yöntemle çözüm bulmayı amaçlamıştır.

Ahmet Maranki erken boşalma için özellikle tropik bitkiler ve yapraklarından yararlanmayı tavsiye etmekle beraber çok uzun yıllardan beri Çin ve Hindistan’da erkeklerin erken boşalma sorunlarında tedavi edici olarak kullanılan karanfil tohumunu önermektedir. Karanfil tohumu içerisinde bulunan birtakım bitkisel kimyasallar, kan dolaşımını hızlandırmakta ve sinirleri yatıştırıcı özellik arz etmektedir. Erken boşalmayı büyük oranda psikolojik nedenlere bağlayan Ahmet Maranki bu şifalı bitki yardımı ile sinir sistemini rahatlatmanın yanında erken boşalmaya da çare olmayı hedeflemektedir.

Ahmet Maranki erken boşalmanın, geleneksel Çin tıp düşüncesinden yola çıkarak böbrek enerjisi ya da yaşam enerjisi ve kan boşluğu yüzünden ortaya çıktığını belirtmektedir. Bütün bu oluşumları da çeşitli masaj yöntemleri ile rahatlatabilen Ahmet Maranki özellikle karın bölgesinde elin tümü ile dairesel ovalama, karın bölgesinde hafif dokunmalar ve dairesel el gezdirme, husye torbasını tutup çekiştirme gibi uygulamaları sıklıkla tekrarlamayı tavsiye etmektedir.

Ayrıca ülkemizde çok yaygın olarak bulunamayan maca bitkisi de Ahmet Maranki’nin erken boşalma tedavisi için ısrarla önerdiği bir bitkiseldir. Maca bilindiği üzere çok eski yıllardan beri Mayaların doping ve performans arttırıcı olarak kullandıkları bir bitkidir.

Yine doğanın gücünden yararlanmayı hedef haline getiren Ahmet Maranki erken boşalma ve diğer cinsel ihtiyaçlar için inek sütüne karıştırılmış ısırgan tohumunu önermektedir. Bunun yanında bir miktar su ile kaynatılmış maydanoz suyunun da erken boşalmaya iyi geldiğini savunan Ahmet Maranki ayrıca sinemaki ve anasonu su ile kaynatıp içmenin faydasına dikkat çekmektedir.

27 Ağu 2021 15:57

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.